logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

11 października 2017 roku w naszej szkole gościł pan Maciej Rędziniak –pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie. Przeprowadził on cykl lekcji z historii. W klasach IV- VI była to tematyka związana z II wojną światową – „ A więc wojna…”, natomiast w kl.VII oraz II i III gimnazjum skupił się na omówieniu działalności Cichociemnych.

Prelekcje były wzbogacone projekcjami filmów i prezentacjami. Dzięki bogatemu materiałowi źródłowemu i zastosowaniu różnorodnych metod dydaktycznych zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Lekcje z IPN wpisują się w tradycję naszej szkoły, gdyż było to kolejne spotkanie z panem M. Rędziniakiem i planowane są następne.

otrzesiny05.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates