logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

W dniu 21 października br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie nasi uczniowie wzięli udział w drużynowym Powiatowym Turnieju Szachowym o „Złotą Wieżę”. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn w tym trzy drużyny z Gminy Domaradz. Były to drużyny SP 1 Golcowa, SP 2 Golcowa oraz Gimnazjum Golcowa. Dzięki udziałowi w zawodach uczniowie i uczennice golcowskich szkół mieli możliwość gry z najlepszymi zawodnikami powiatu brzozowskiego.

Udział w turnieju to jeden z etapów przegotowań do zbliżających się zawodów: Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci  w Szachach Drużynowych. Wyjazd był możliwy dzięki  wsparciu Wójta Gminy Domaradz, który sfinansował przejazd na zawody. Serdecznie Dziękujemy.

Wyniki końcowe na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_5952/index.html?l=pl

szachy_powiat07.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates