logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

20 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy I. Do grona społeczności szkolnej dołączyło 12 uczniów. Ten dzień był dla nich wielkim przeżyciem i radosną chwilą. Specjalnie na tę uroczystość uczniowi wzorowo przygotowali część artystyczną. Pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. 

Następnie Pani Dyrektor - Maria Gacek dokonała pasowania na ucznia. Później uczniowie otrzymali książeczki, słodycze oraz upominki z życzeniami od starszych kolegów. Rodzice pierwszoklasistów przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek w klasie.

i_la_final01.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates