logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Drodzy Rodzice:
W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdami na basen waszych pociech podjęliśmy decyzję o dodatkowej rekrutacji na wyjazdy nauki pływania dla dzieci klas I-III oraz przedszkolaków (klasa „O”). Ze względu na przepisy prawne, możliwości transportu i liczba miejsc jest ograniczona do 30 dzieci (tzn. 3 grupy z instruktorami pływania po 10 osób w grupie). Istnieje możliwość wyjazdu rodziców z dziećmi.

Koszt jednego wyjazdu wynosi 20 zł (dziecko lub dziecko + rodzic). Ilość miejsc dla rodziców jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszty wyjazdu na basen zostały skalkulowane dla maksymalnie możliwe dużej grupy w celu zminimalizowania kosztów wyjazdu. W przypadku rezygnacji z wyjazdu bez podania przyczyny oraz braku możliwości zorganizowania zastępstwa, wpłacona kwota na wyjazd nie zostanie zwrócona. W ramach wyjazdu, dzieci, pod opieką instruktorów oraz opiekunów z ramienia szkoły, będą miały możliwość nauki podstaw pływania, oswojenia z wodą oraz nabędą umiejętności zachowania się na krytej pływalni. Rodziców opiekujących się swoimi dziećmi podczas zajęć na krytej pływalni obowiązuje strój kąpielowy, sportowy.
Warunkiem wyjazdu jest zebranie 30- osobowej grupy. Wówczas zostanie przedstawiony harmonogram.

pokazy2.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates