Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
logo1.jpg

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

W dniu 17.12.2017 r. przy kościele parafialnym w Golcowej  odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany  przez Publiczne Przedszkole Samorządowe.  W realizacje tego przedsięwzięcia aktywnie włączyli się rodzice i opiekunowie dzieci przedszkolnych. Przez kilka tygodni przygotowali oni piękne ozdoby  tj.: własnoręcznie wykonane kartki  świąteczne, choinki, bombki, aniołki, stroiki, pachnące pierniki. Wszystkie  te rękodzieła cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kupujących.  Kiermasz upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze. Cały dochód ze sprzedaży zostanie  przeznaczony na  bieżące potrzeby przedszkola.

Serdecznie dziękujemy ,  tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i rozprowadzanie ozdób bożonarodzeniowych na kiermaszu .  Wdzięczni jesteśmy także  nabywcom  naszych ozdób świątecznych. Mamy nadzieję, że przyczynią się do pomnożenia radości świątecznej w waszych domach.

Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym. 

 

 

Free business joomla templates