Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Już początkiem grudnia było widać przygotowania do  świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu. Rodzice, nauczyciele i pracownicy placówki wykonywali ozdoby świąteczne, stroiki, które mogliśmy podziwiać i zakupić na kiermaszu zorganizowanym przy kościele parafialnym w Golcowej. Po korytarzu rozlegał się zapach świątecznych pierników pieczonych przez dzieci z  obydwu grup. W kolejnych dniach przedszkolaki lukrowały i ozdabiały ciasteczka, które teraz wyglądają bardzo smakowicie. Ubieranie choinki również sprawiło naszym  małym pomocnikom wiele radości, a świąteczne porządki w kącikach zabaw poszły im bardzo sprawnie.  Pięknie przystrojone sale i  korytarze świątecznymi ozdobami wprowadzają w magiczny nastrój.  Nasze  przedszkolaki intensywnie ćwiczą przed występami świątecznymi ucząc się pięknych kolęd, pastorałek i wierszy. Jak widać przygotowania są bardzo intensywne, bo i czasu nie zostało zbyt  wiele, raptem kilka dni kiedy nadejdzie okres pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości –Święta Bożego Narodzenia. 

Free business joomla templates