logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

„Lulajże Jezuniu, snem cichym, szczęśliwym.

Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym”

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i przebaczania. Jest to także czas spotkań w gronie rodzinnym oraz wśród przyjaciół i znajomych.

Z tej okazji, z inicjatywy uczniów klasy VII, 20 grudnia br. w naszej szkole odbyła się klasowa wigilia. Już od rana wszyscy zaangażowali się w przygotowania do uroczystej wieczerzy. Układali ławki, krzesła, rozkładali obrusy, talerze, kubki i potrawy.

Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością nasza Pani dyrektor – Maria Gacek. W atmosferze radości i miłości podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Później, przy wspólnym stole, spożywaliśmy pyszne potrawy wigilijne przygotowane przez nasze kochane mamy, którym należą się serdeczne podziękowania. Wszyscy rozmawialiśmy o tradycjach i obyczajach bożonarodzeniowych, które kultywujemy w naszych domach. Potem śpiewaliśmy kolędy. Dziewczyny ujawniły swoje zdolności muzyczne i pięknie zagrały kolędę pt. „Lulajże Jezuniu”

 

Klasową wigilię spędziliśmy w bardzo miłej, radosnej atmosferze. Była to uroczystość, która wprowadziła nas w magię świąt i którą zapamiętamy na długie lata.

Wychowawczyni i uczniowie klasy VII

Free business joomla templates