logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Dziewczyny  SP 1 w Golcowej w finale wojewódzkim XVIII edycji „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 W dniu 13 kwietnia 2018 r. w Tarnobrzegu odbył się  Finał Wojewódzki XVIII edycji  „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W finale udział wzięło 18 zespołów, mistrzów z poszczególnych powiatów. Rozgrywki powiatu brzozowskiego w kategorii (dziewczęta U 12) odbyły się  16 kwietnia 2018 na boisku wielofunkcyjnym w Domaradzu. Do zawodów oprócz Golcowej przystąpiła tylko jedna drużyna, tj. dziewczęta z SP nr 1 w Domaradzu. Golcowskie uczennice gładko pokonały koleżanki z Domaradza wygrywając 4:0. To jedno zwycięstwo zapewniło im awans do finałów wojewódzkich w Tarnobrzegu.

 Zawody w Tarnobrzegu nasza drużyna rozpoczęła od rozgrywek grupowych:

 SP 1 Golcowa -  AP Jasło Girls 1:1

SP 1 Golcowa -  Aquilla Stalowa Wola 0:2

SP 1 Golcowa -  FA Nisko 1:0

 Ostatecznie nie udało się wyjść z grupy i nasze dziewczęta zajęły 9 miejsce w turnieju.

 Skład naszej drużyny: Wiktoria Bober, Julia Data, Aleksandra Obłój, Aleksandra Filip, Ewelina Chrobak, Alicja Kudła, Paulina Tomoń, Zuzanna Płoucha, Monika Pełdiak, Martyna Herbut.

 

Free business joomla templates