logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Zespół Szkół Nr 2 w Humniskach wraz z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „SALAMANDRA” w Poznaniu - reprezentowanym na naszym terenie przez jego I Galicyjskie Koło PTOP w Brzozowie – byli organizatorami XVI Regionalnego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Tegoroczny konkurs nosił tytuł – „Płazy i gady Polski”. W konkursie wzięło udział aż 74 uczestników. Poziom był bardzo wysoki. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Szymon Pietrasz i Kamil Trzciński, którym składamy podziękowania za zainteresowanie się tematyką wykraczającą poza przedmioty szkolne, podjęcie próby rywalizacji z innymi uczniami i reprezentowanie naszej szkoły.


Free business joomla templates