logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

24 kwietnia  miało miejsce podsumowanie Przeglądu Fotograficznego „Przyroda w czterech porach roku”. Celem przeglądu było umożliwienie fotografującym uczniom zaprezentowania swoich umiejętności, upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, ukazanie piękna otaczającej nas przyrody. Przedmiotem przeglądu były zdjęcia przedstawiające krajobraz, obiekt  przyrody ożywionej i nieożywionej lub zjawisko atmosferyczne. Co roku nasi uczniowie chętnie biorą udział w przeglądzie. W tegorocznym przeglądzie swoje zdjęcia zaprezentowały 2 uczennice: Wiktoria Bober i Natalia Mikoś, która otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy. Zdjęcia można było oglądać na wystawie zorganizowanej podczas odbywającego się konkursu przyrodniczego.

Opiekunem konkursów była p. Mariola Szuba.

Free business joomla templates