Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
logo1.jpg

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

 

Dzieci z naszego przedszkola w dniu 20.04.2018r. miały możliwość zwiedzenia najbliższej okolicy. W tym celu udaliśmy się do sąsiedniej wsi - Domaradza. Podczas wycieczki zobaczyliśmy piekarnię- to jak wygląda od środka. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały o  pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Zobaczyły maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi. Największe wrażenie wywarł na przedszkolakach ogromny piec, który miał wiele drzwiczek. Dowiedzieliśmy się w jakiej temperaturze i w jakim czasie pieczony jest chleb. Na koniec dzieci zostały obdarowane pysznymi bułeczkami. Kolejnym punktem naszej wycieczki była poczta. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Przedszkolaki oglądały różnorodne przekazy pocztowe. Poznały drogę listu, paczki i innych przesyłek. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Na koniec udaliśmy się do GOK-u gdzie pani Ola przeprowadziła ciekawe zajęcia z rytmiki i zapoznała nas z niektórymi instrumentami- ich wyglądem i wydawanym przez nie dźwiękiem. Pełni niezapomnianych wrażeń i z większym zakresem wiedzy powróciliśmy do przedszkola.

 

 

Free business joomla templates