logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

14.05.2018 przedszkolaki wyjechały do Godowej do gospodarstwa agroturystycznego- „Zagrody Szmer”, położonej wśród lasów i łąk. Jest to zagroda, którą zamieszkują prawdziwe zwierzęta hodowane na wsi.

Zobaczyliśmy konie, świnkę wietnamską, kozę, kaczki, gęsi, króliki. Przypomnieliśmy sobie, jakie są zwyczaje tych zwierzątek, czym się żywią. Mogliśmy niektóre z nich dotknąć , pogłaskać a nawet nakarmić. Kolejną atrakcją była przejażdżka bryczką po okolicy, nie mniej wrażeń dostarczyła przejażdżka drewnianym pociągiem. Po licznych zabawach na drewnianym placu zabaw i na łące nadszedł czas na warsztaty edukacyjne. Przedszkolaki miały możliwość lepienia figurek z gliny. „Słoneczka”  wyczarowały kotki, a „Misie”  serduszka, które zabrały ze sobą do domu.  W ramach kolejnych warsztatów dzieci zasadziły pomidory.

Jazda autobusem, wizyta w stajni, karmienie zwierząt, spacer po ogrodzie oraz wesoła zabawa na rozległym placu zabaw i dały przedszkolakom wiele radości.

sklep.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates