Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
logo1.jpg

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Przeprowadzony przez uczniów eksperyment – obojętnie, czy jego wynik był zgodny z przewidywaniem (hipotezą), czy nie – zawsze wzbogaca ich obiektywną wiedzę o badanym fragmencie rzeczywistości oraz ich umiejętności badawcze. /Stanisław Dylak/

W dniu 30 maja uczennice klasy II gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego  zaprosiły Misie i Słoneczka na pokaz  ciekawych doświadczeń chemicznych. Były to między innymi: przechodząca woda, atramentowe czary, topienie oleju, zegar jodowy, otrzymywanie wodoru, lampa lawa, chemiczne jojo, zachowywanie się wskaźników wobec roztworu proszku do prania i kwasku cytrynowego, chemiczna lokomotywa oraz właściwości suchego lodu czyli dwutlenku węgla w stałym stanie skupienia. Sublimacja (czyli przejście ze stanu stałego w gazowy) suchego lodu w gorącej wodzie wzbudziło ogromne zainteresowanie u dzieci.

Free business joomla templates