logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

22 czerwca, po mszy świętej o godz. 730, w naszej szkole uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział wychowawcy, nauczyciele, rodzice i uczniowie klas: 1-3 Edukacji Wczesnoszkolnej, 4-7 szkoły podstawowej i 1-2 gimnazjum. Pani dyrektor Maria Gacek dziękując wszystkim zgromadzonym za całoroczny trud, wręczyła  najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i nagrody zdobyte w wielu różnych konkursach. Oklaskom nie było końca. 
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie  udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rak wychowawców otrzymali świadectwa.


Tak więc kolejny rok za nami, życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Free business joomla templates