logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

We wtorek, tj. 17 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się coroczne spotkanie integracyjne dla osób niepełnosprawnych z terenu naszej gminy. Na uroczystość licznie przybyły dzieci i młodzież wraz z opiekunami. Imprezę zaszczycił też swą obecnością ks. Tadeusz Pikor.

 

Zaproszonych gości serdecznie powitała Dyrektor Zespołu Szkół w Golcowej Pani Maria Gacek, która życzyła obecnym miłej i udanej zabawy. Impreza składała się z dwóch części. W pierwszej zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia występów naszych uczniów, którzy zaprezentowali się w "Festiwalu piosenki znanej i lubianej". Młodzi artyści zaśpiewali 16 piosenek, a publiczność doskonale się przy tym bawiła. Po części artystycznej i poczęstunku uczniowie naszej szkoły bawili się wspólnie z zaproszonymi rówieśnikami. Malowali kredkami i farbami, uczestniczyli w zabawach ruchowych, a przede wszystkim tańczyli. Wspólna zabawa zintegrowała młodzież i przyniosła obu stronom dużo radości.

Mamy nadzieję, że  w przyszłym roku szkolnym impreza będzie równie udana.

otrzesiny21.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates