logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

15 czerwca 2014r. Starostwo Powiatowe, I LO w Brzozowie oraz ZSE i ZSB, SOSW zorganizowały piknik rodzinny. Stał się on okazją do wręczenia nagród dla najzdolniejszej młodzieży w Powiecie Brzozowskim. Gminę Domaradz reprezentował uczeń klasy III Gimnazjum Zespołu Szkół w Golcowej - Jan Drabek.

 

Jan jest uczniem zdolnym i ambitnym o wszechstronnych zainteresowaniach, systematycznie przygotowującym się do zajęć lekcyjnych.

Odpowiedzialne podejście do obowiązków szkolnych zaowocowało wieloma sukcesami. Już jako uczeń II klasy gimnazjum brał udział w półfinale Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów w Stalowej Woli. Sukces ten powtórzył, będąc uczniem klasy III gimnazjum. Ponadto uczestniczył w konkursach przedmiotowych z matematyki i fizyki, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego z matematyki, zdobywając tytuł finalisty (opiekunem była Pani Joanna Albrycht).  W konkursie z fizyki przeszedł eliminacje szkolne i był uczestnikiem etapu rejonowego (opiekunem był Pan Franciszek Zając). Janek uczestniczył w konkursach organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie zajmując I miejsce w konkursie z matematyki i III w konkursie z języka polskiego. Znalazł się na liście wyróżnionych w kategorii „Junior” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Wielokrotnie reprezentował szkołę w zawodach sportowych i szachowych, wywalczając sobie tytuł mistrza powiatu w szachach indywidualnych w kategorii gimnazjum oraz mistrza powiatu w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce w biegu na 100 m i uczestnictwo w finale wojewódzkim.

kartka_zsg.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates