logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Dnia 22.06.2016r w Zespole Szkół w Golcowej miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów kl. 6, absolwentów Szkoły Podstawowej, którzy po wakacjach będą uczniami Gimnazjum.

Rozpoczęło się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów kl.5, którzy pożegnali swoich starszych kolegów. Na zakończenie wręczone zostały pamiątkowe kubki ze zdjęciem klasy 6.

Klasa 6 przygotowała program słowno-muzyczny na wesoło przypominając w sposób humorystyczny niektóre lekcje. Były podziękowania dla p. wójta Jana Kędry, p. dyrektor Marii Gacek, dla księdza, p. pedagog, nauczycieli, rodziców, Rady Rodziców, pracowników obsługi, były też kwiaty.

Następnie zaprezentowano nauczycielom i uczniom klas 4-6 prezentację multimedialną przygotowaną przez uczennicę kl.6 Katarzynę Suchorabską, która przypomniała okres siedmiu lat życia szkolnego. Rodzice z Rady Oddziałowej przygotowali poczęstunek dla uczniów kl.5 i 6 oraz nauczycieli. Przy dźwiękach muzyki uczniowie spędzili miłe chwile w gronie przyjaciół.

Dzień wcześniej odbyło się uroczyste ukończenie I etapu edukacyjnego, a dzień później uroczyste pożegnanie gimnazjalistów.

>>>Galeria zdjęć<<<

otrzesiny41.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates