logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

To chyba obok urodzin i Mikołaja najbardziej lubiany przez dzieci dzień w roku. I to nie tylko ze względu na wspaniałe prezenty, które wtedy otrzymują. 1 czerwca dzieci są w absolutnym centrum uwagi. W naszej szkole Dzień Dziecka miał charakter sportowo-zabawowy. Dzieci i młodzież brały udział w zabawach i rozgrywkach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Specjalną niespodziankę dla dzieci przygotował wójt gminy Domaradz pan Jan Kędra, a mianowicie dmuchane zamki i trampoliny. Rodzice przygotowali dla dzieci kiełbaskę z grilla,zakupili napoje  i lody.

 

otrzesiny20.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates