logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

20 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy III szkoły podstawowej . Dzieci przedstawiły swoją opowieść o tym, jak wyglądała ich nauka i praca w szkole od zerówki do kl. III .

Słowami wierszy i piosenek uczniowie podziękowali rodzicom, p. dyrektor i nauczycielom za przekazywaną wiedzę, trud, cierpliwość i wytrzymałość. Pożegnały się również z wychowawczynią p. Lucyną Turoń. Wierszami o tematyce wakacyjnej zakończyły część artystyczną.

Następnie głos zabrała p. dyrektor Maria Gacek, która życzyła im dużo sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym oraz bezpiecznych i słonecznych wakacji. Szczególne podziękowania skierowała do rodziców uczniów kl. III za zaangażowanie na rzecz szkoły.

Było wiele życzliwych słów i gestów oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia uczniów, rodziców i wychowawcy. W takim gronie uczestnicy uroczystości spotkali się również na poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

 

ab5.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates