logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

„Pożegnania nadszedł czas -szkoła wzywa nas”. Dzień 20.06. 2017r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, pełen zadumy i wzruszeń. W Przedszkolu Samorządowym w Golcowej odbyła się wyjątkowa uroczystość -  Pożegnanie sześciolatków z grupy „Słoneczek”. Dwa wspólnie spędzone lata szybko minęły. 

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 2 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i  wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluchów stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek Pani Lucyny Gosztyły oraz Joanny Bryś przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Były wiersze, piosenki i taniec „Smerfny Rap”. Z życzeniami powodzenia w kolejnych latach nauki wystąpiły w części artystycznej również dzieci z młodszej grupy „Misiów”. Na pamiątkę tego wydarzenia absolwenci przedszkola otrzymały  dyplomy, książki i maskotki sowy -symbol wiedzy i mądrości. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pana Wójta Gminy Domaradz Jana Kędry, Pani Dyrektor Marii Gacek, wychowawczyni Pani Lucyny Gosztyły oraz Rodziców. Nie zabrakło łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie w organizacji całej uroczystości. Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

  

kino21.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates