logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Wycieczka „Słoneczek” i „Misiów” do Rzeszowa.

14 czerwca 2017 r. Misie i Słoneczka z Samorządowego Przedszkola w Golcowej wzięły udział w wycieczkę do kina Helios w Rzeszowie na film „Smerfy: "Poszukiwacze zaginionej wioski.” Przedszkolaki podczas tego seansu filmowego miały okazję poznać wspaniałe przygody głównych bohaterów: Smerfetki, Ważniaka, Osiłka i Ciamajdy, które napotkały w czasie wyprawy do zaginionego lasu.  Dla najmłodszych była to też wspaniała lekcja prawdziwej przyjaźni.

Po wizycie w kinie dzieci udały się do Centrum Zabaw „Fantazja”. Tam świetnie się bawiły korzystając ze wszystkich atrakcji: wspinaczki, trampoliny, dmuchanego zamku, zjeżdżalni. Dla dzieci był to dzień pełny wrażeń. Mimo zmęczenia wróciły szczęśliwe do szkoły. I już  nie mogą doczekać  się kolejnego wyjazdu. 

kino3.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates