logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” to wyjątkowy projekt edukacyjny. Konkurs przeprowadzany jest równocześnie w sześciu województwach: małopolskim, dolnośląskim, lubelskim, opolskim, podkarpackim i śląskim. W każdym z nich powołane zostały komisje konkursowe. Uczniowie rywalizują w ramach swojego województwa. W projekcie biorą udział również uczniowie Zespołu Szkół w Golcowej. Rywalizacja w tradycyjnym dyktandzie jest okazją do uczenia się historii i refleksji nad językiem ojczystym. W tekstach do napisania pojawią się postacie i wydarzenia związane z odzyskiwaniem niepodległości przez Polskę. Etap szkolny odbędzie się 9 października 2018 r. o godz. 13.  Organizatorami Dyktanda Niepodległościowego są:

Patronat Honorowy: Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego

Patronat Honorowy: Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty 

Partner Konkursu – Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Partner medialny – Radio Rzeszów

Zgłoszenia do udziału w Konkursie przyjmuje Maria Gotfryd

Serdecznie wszystkich zachęcamy!

Free business joomla templates