Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października. W tym dniu uczniowie składają nauczycielom życzenia, chcąc w ten sposób podziękować im za ich pracę.

Po raz pierwszy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto polskiej oświaty zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 roku i określone specjalną ustawą. Samo święto upamiętnia powołanie do życia Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

W naszej szkole, 12 października odbyła się uroczysta akademia z okazji tego święta. Uczniowie programem słowno-muzycznym podziękowali wszystkim pracownikom oświaty za ich wysiłek włożony w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży.

 

Free business joomla templates