logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktual2018_2019/pocahontas oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktual2018_2019/pocahontas oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 18.10.2018 roku uczniowie klasy I, II i IV naszej szkoły wybrali się do kina "Sokół" w Brzozowie na spektakl "Pocahontas", w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Świetna gra aktorów, barwna scenografia i doskonała muzyka  wprawiły w nas w doskonałe humory.

Lucyna Turoń

{gallery cols=3 rows=2}aktual2018_2019/pocahontas {/gallery}

Free business joomla templates