logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

19 października w Zespole Szkół w Golcowej odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Uczniowie klasy pierwszej wystąpili w okolicznościowym programem. Recytowali wiersze i śpiewamy piosenki. Pani dyrektor Maria Gacek symbolicznym ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów. Uczniowie na godło i flagę składali przyrzeczenie być dobrym uczniem i wzorowo wypełniać swoje obowiązki.

Na uroczystość zostali zaproszeni również rodzice uczniów. Uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy, pamiątkowe puchary i kuferki ze słodyczami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Dzieci wesoło bawiły się wraz z rodzicami przy muzyce.

 

certyfikat01.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates