logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktual2018_2019/przedszkolaki_brzozow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktual2018_2019/przedszkolaki_brzozow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 22.10.2018r. Przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunami wybrały się na wycieczkę do Brzozowa, do kina Sokół na spektakl teatralny pt.” Niesamowita Podróż” w wykonaniu profesjonalnych aktorów. Już od samego rana wszystkim towarzyszyły emocje związane z wyjazdem. Przedszkolaki były bardzo podekscytowane i ciekawe tego co zobaczą. Dla wielu maluchów był to pierwszy taki wyjazd. Fajne! Super! Ładne! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. Z wypiekami na twarzach oglądały każdą scenę przedstawienia.

Barwne kreacje, ciekawa muzyka , pięknie wykonane utwory, wzbudziły wiele emocji wśród najmłodszych wychowanków. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia. Do szkoły wróciliśmy z uśmiechem na buzi i dobrym humorem.

Wesołe i roześmiane twarze dzieci sugerują, że wyjazd i „Niesamowita podróż” zrobiły na nich duże wrażenie i na długo zostanie w pamięci.

 {gallery cols=3 rows=2}aktual2018_2019/przedszkolaki_brzozow{/gallery}

i_la_final01.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates