logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

100 – lecie urodzin św. Jana Pawła II
Wielkiego Papieża i Polaka.

 

Nasza Szkoła na początku tego roku szkolnego zaplanowała uczcić w wyjątkowy sposób Jubileusz urodzin św. Papieża, który jest nam tak bardzo bliski. Niestety nasze plany pokrzyżowała epidemia, która spowodowała zamknięcie szkół i tym samy ograniczyła możliwości urzeczywistnienia zamierzonych uroczystych obchodów. Wypada nadmienić, że jednym z punktów uroczystości, miała być sztuka teatralna  przygotowane przez uczniów klasy V. Myślę, że poświęcony przez nich czas nie pójdzie na  marne i wystawimy w nowym roku szkolnym przygotowane przedstawienie. Skoro jednak sytuacja uniemożliwiła realizacje planów, to  postanowiliśmy uczcić Wielkiego Polaka przez ogłoszenie konkursu plastycznego: Jan Paweł II przyjacielem naszej rodziny.  

Celem konkursu było:

  • Przybliżenie dzieciom postaci Jana Pawła II z okazji 100. rocznicy urodzin papieża.
  • Pielęgnowanie pamięci o Ojcu Św. w naszych rodzinach.
  • Budowanie rodzinnych więzi międzypokoleniowych poprzez wspólne działanie plastyczne z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa.
  • Rozwijanie inwencji twórczej oraz kreatywności dzieci, kształtowanie wrażliwości artystycznej i estetycznej.

W konkursie wzięło udział 40 uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy im za to. Był to czas owocny dla wszystkich dzieci i ich rodzin. Przy najbliższej sposobności uhonorujemy zwycięzców a są nimi:

  • KACPER TUROŃ Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
  • KACPER DOMOŃ Z KLASY I
  • KACPER DYTKO Z KLASY VI

 

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich prac a zwycięzcom gratulujemy.

czytaj ...

Free business joomla templates