logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała 12 laptopów w ramach projektu „Zdalna szkoła+” . Sprzęt komputerowy jest przeznaczony dla uczniów do realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie zagrożenia spowodowanego epidemią COVID-19.

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu do  szkoły trafi sprzęt zaspokajający potrzeby uczniów. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

rozpoczecie07.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates