logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

 

Dnia 20 czerwca uczniowie klas I-IV, wraz z wychowawczyniami, wybrali się do Muzeum Lizaka w Jaśle.

 

Wycieczka była bardzo ciekawa, ponieważ podczas zwiedzania dzieci mogły zobaczyć nie tylko maszyny do wyrobu, formowania i pakowania lizaków, ale poznały także cały proces tworzenia karmelu, z którego powstają słodycze. Największą frajdę wszystkim sprawiła możliwość wykonania swojego własnego lizaka. Wycieczka zakończyła się  wspólnym obiadem. Wizyta w Muzeum Lizaka pozostawiła niezatarte wspomnienia, a fantastycznymi pamiątkami były lizaki w różnych kształtach i barwach.

policjant5.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates