logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

W środę  22.06.2022 uczniowie klasy trzeciej w obecności  nauczycieli, koleżanek i kolegów jak i swoich bliskich wspólnymi występami zakończyli pierwszy etap edukacji. 

 

Przygotowali  krótkie scenki, podczas których zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Słowami wierszy i piosenek uczniowie podziękowali rodzicom, pani dyrektor i nauczycielom za przekazywaną wiedzę, trud, cierpliwość i wytrzymałość. Pożegnały się również z wychowawczynią p. Anną Podczaszy. Były też wspólne zabawy oraz poczęstunek. Pani Dyrektor wręczyła uczniom  medale ukończenia klasy III. Teraz wszystkich czekają zasłużone wakacje, a po nich kolejny etap w edukacji.

szachy_powiat04.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates