logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego  odbyła się 24 czerwca 2022r.  Pragnąc podziękować Panu Bogu  za otrzymane w tym roku łaski tradycyjnie ten dzień rozpoczęliśmy od udziału we mszy św.  w naszym pięknym, zabytkowym kościele. Później wychowawcy, nauczyciele, rodzice i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej. 

 

Dyrektor szkoły Pani Maria Gacek przywitała wszystkich obecnych na uroczystości. Obecnością swą zaszczycił nas Sekretarz Gminy Domaradz  Pan Stanisław Gierula. Wręczył on uczniowi klasy VII Jakubowi Kopczykowi nagrodę Wójta Gminy Domaradz Pana Jana Kędry za wysoką średnią ocen na świadectwie oraz za zajęcie 3 miejsca w wojewódzkim konkursie historycznym zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej " Namaluj historię dziadków" Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Filip przekazała podziękowania dla Pana Wójta za owocną współpracę .

            Następnie uczniowie ze wszystkich klas, którzy uzyskali wysoką średnią ocen otrzymali nagrody książkowe. Pani dyrektor wręczyła również nagrody uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” Uczeń klasy IV Dominik Wolanin odebrał nagrodę za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Niedźwiedź Wojtek – żołnierz gen. Andersa”.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

 

rozpoczecie02.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates