logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Już po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolski projekt BohaterON.

 

Udział w akcji ma na celu przypomnienie ważnych wydarzeń z historii naszego narodu oraz losów bohaterów, którzy w trudnych czasach II wojny światowej potrafili wykazać się poświęceniem  i patriotyzmem w walce za ojczyznę.  Włączając się w akcję, chcemy promować postawy patriotyczne wśród dzieci i młodzieży oraz pielęgnować pamięć o ludziach, którzy tak wiele zrobili dla naszego kraju. W ramach zajęć młodzież i dzieci zdobywają wiedzę na temat jak wyglądało życie w czasach II wojny światowej oraz poznają okoliczności wybuchu Powstania Warszawskiego i losy powstańców przez oglądanie filmików edukacyjnych, czytanie reportaży oraz przez wykorzystanie różnych ciekawych materiałów przekazanych szkole przez organizatora.
Udział w projekcie ma uświadomić uczniom, że czasy Powstania Warszawskiego nie są tak odległe, jak mogłoby się wydawać, a dzięki żyjącym powstańcom możemy zgłębiać wiedzę historyczną z najlepszego i najbardziej wiarygodnego źródła. Podsumowaniem całego przedsięwzięcia jest napisanie życzeń oraz podziękowań do powstańców i przesłanie ich drogą elektroniczną.

                                                                                              Koordynator

                                                                                              Maria Gotfryd

policjant1.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates