logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Dnia 28 września w naszej szkole zakończyła się akcja charytatywna, w trakcie której udało się zebrać kwotę 400 zł. Została ona przekazana FUNDACJI NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Uczniowie wykazali się ofiarnością


i otwartością na problemy drugiego człowieka. Pomoc bliźniemu to świadectwo życzliwości, sprawiedliwości i dobroci, a więc ogromnych i ważnych wartości w życiu człowieka.

 

 

Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę pieniędzy, poprzez sprzedaż cegiełek w cenie 5 zł na leczenie jednej z podopiecznych fundacji. Tegoroczna akcja ma na celu pomoc 9-letniej Patrycji Ryś, która pomimo dziecięcego porażenia mózgowego
i korowej wady wzroku nie rezygnuje z rehabilitacji wspomagającej jej rozwój. Zakup niezbędnego sprzętu pozwoli dziewczynce radzić sobie z zaburzeniem widzenia.

Mamy również szanse na wzięcie udziału w losowaniu nagród, które fundacja przygotowała dla szkół zaangażowanych w przedsięwzięcie.

Samorząd Szkolny wraz z opiekunem p. Anną Zawada serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy wsparli akcję, a przede wszystkim ogromne podziękowania kierują w stronę najmłodszych uczniów, którzy z ogromnym zaangażowaniem wzięli w niej udział.

W imieniu Patrycji dziękujemy!

szachy_powiat02.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates