logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

W dniu 29.09.2022 r. w naszej szkole odbyła się część testowa zawodów pierwszego stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów. Brało w niej udział pięciu uczniów z klasy VIII. Do rozwiązania mieli 15 zadań testowych. Najlepszy wynik z części testowej otrzymał  –Kacper Rachfał.

Uczniowie biorą też udział w części korespondencyjnej tej olimpiady. Polega ona na samodzielnym rozwiązaniu 7 zadań otwartych, przekazaniu ich do szkolnego koordynatora, który wyśle prace do Komitetu Organizacyjnego OMJ. Ilość zdobytych punktów z części testowej i korespondencyjnej może zakwalifikować uczniów do zawodów drugiego stopnia. Wybór dowolnej szkoły ponadpodstawowej poza standardową procedurą rekrutacyjną - to tylko część uprawnień, jakie czekają na finalistów OMJ!

Życzymy powodzenia naszym uczniom.

Joanna Albrycht

 

pokazy8.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates