logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Z  okazji Dnia Edukacji Narodowej podkarpaccy nauczyciele otrzymali specjalne wyróżnienia,

 

między innymi medale za długoletnią służbę i medale Komisji Edukacji Narodowej, ale także nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty. To podziękowanie za  wyjątkową pracę,  szczególnie w ostatnich latach.   Wśród wyróżnionych, którzy otrzymali nagrody  Podkarpackiego Kuratora Oświaty znalazł się nauczyciel naszej szkoły Pan Franciszek Zając.  Jest  to ważne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do dalszej pracy pełnej pasji i zaangażowania.

Serdecznie gratulujemy !

 

policja2.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates