logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Dnia 18 października 2022 r. gościliśmy w naszej szkole pana Macieja Rędziniaka, historyka Instytutu Pamięci Narodowej z Rzeszowa.

 

W bardzo ciekawej prelekcji zatytułowanej „A więc wojna”, połączonej z pokazami multimedialnymi przedstawił historię okupowanej Polski. Lekcja była dedykowana klasie VIII, która z zainteresowaniem wysłuchała wykładu pana Macieja.

Następnie uczniowie klasy VI wysłuchali historię dotyczącą „ Drogi do niepodległości” wzbogaconą fragmentami filmów i prezentacją.

Pan Maciej Rędziniak został zaproszony również do naszych najmłodszych- przedszkolaków, których  zainteresowała historia niedźwiedzia Wojtka. Bardzo serdecznie dziękujemy za te wszystkie wspaniałe lekcje historii i liczymy na dalszą współpracę.

 

den3.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates