logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

W dniu 19.10.2022r. odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu Piosenki Polskiej.

 

W eliminacjach wzięli udział uczniowie z kl. 1-3. Z kl. 1- Magdalena Rapacz, Dawid Wojnar, Gabriela Sadło. Z kl. 2- Aleksandra Sadło, Szymon Filip. Z kl. 3- Antonina Kielnar. Uczestnicy zaprezentowali jeden utwór wokalny W wyniku eliminacji wyłoniono osoby, które  będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Piosenki. Są to uczniowie: kategoria 0-1( Natalia Dobosz, Eliza Kielnar, Magdalena Rapacz, Gabriela Sadło),  kategoria 2-3 (Aleksandra Sadło, Szymon Filip, Antonina Kielnar). Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

 

policjant2.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates