logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Zakończenie projektu edukacyjnego "Znaczenie książki w życiu człowieka" w przedszkolu.

 

Podążając za hasłem "Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, które puste miejsce napełnia światłem a puste serce wzruszeniem", przedszkolaki wzięły udział w projekcie, który miał na celu poznanie znaczenia książki jako nośnika informacji i kultury, wzbogacenia słownictwa związanego z tematyką książki. Dzieci zapoznały się z różnymi formami nauczania, rozwinęły twórcze myślenie oraz współpracując razem pracowały nad swoją kreatywnością. Dzieci obejrzały film edukacyjny o tym "Jak powstała książka", wzięły udział w "burzy mózgów" na temat księgarni i biblioteki, ich różnic i podobieństw. Przedszkolaki wykonały karty pracy związane z ulubionymi bajkami, aktywnie uczestniczyły w zagadkach, układały historyjkę obrazkową opowiadając ich przebieg. Dzieci mają okazję codziennie słuchać czytanych przez nauczyciela ulubionych baśni i opowiadań. Na koniec projektu nasi wychowankowie wzięli udział w konkursie wiedzy o książkach, a wyłonieni zwycięzcy zostali nagrodzeni książką oraz brawami.

B.K

 

otrzesiny07.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates