logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

21 listopada Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

 

 

 Był to w naszej szkole dzień wyjątkowy;  pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje.
Szkolny korytarz został udekorowany informacjami na temat życzliwości, uśmiechniętymi buźkami, cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości, uśmiechu, przyjaźni itp. Tego dnia  uczniowie  i nauczyciele ubrani byli na żółto (kolor optymizmu i radości) bądź posiadali żółte akcenty ubioru, radosne emblematy.  Karteczki  z życzliwymi  słowami  i przyjazne gesty integrowały  społeczność  szkolną - a przecież o to właśnie chodzi. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w dzisiejsze świętowanie.  Dzień  Życzliwości,  zorganizowano w naszej szkole po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni.

Uczniowie kl. 5 z wychowawcą.

 

 

rozpoczecie04.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates