logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

 

26 listopada w Domaradzu odbył się turniej piłki halowej ministrantów na szczeblu dekanalnym.

 

Brali w nim udział zarówno uczniowie, jak i absolwenci naszej szkoły. Rozgrywki były podzielone na dwie kategorie wiekowe młodsi ministranci (roczniki 2015-2011) oraz lektorzy młodsi (roczniki 2010-2007). Młodsi uczestnicy turnieju rozegrali mecze każdy z każdym, natomiast starsi zostali podzieleni na dwie grupy. Po emocjonujących rozgrywkach, ministranci i lektorzy z Golcowej zdobyli pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych i awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

kino4.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates