logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

Tradycją już się stało, że w okolicach 6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj!

Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach i innych pracownikach szkoły, częstując ich słodkościami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą,  jaka przyświeca obdarowywaniu się  prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.

Święty Mikołaju dziękujemy !

 

 

 

 https://drive.google.com/drive/folders/1YD5HRhpxNAfX8SbWatypXfUJFzRuqqCE?usp=sharing

 

 

 

pokazy5.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates