logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

15 grudnia  2022 roku dzieci  z oddziałów przedszkolnych oraz  uczniowie klas  młodszych  obejrzeli spektakl teatralny „ Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Była to adaptacja znanej wszystkim baśni. Ciekawa fabuła, kolorowe kostiumy, scenografia, piękny taniec oraz wpadające w ucho piosenki sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Był to niezwykły, ciekawy, rozśpiewany i roztańczony spektakl z efektami świetlnymi. Aktorzy nawet przez chwilę nie pozwolili dzieciom na nudę, włączając je do wspólnej zabawy. Wszystko to sprawiło, ze czuliśmy się jak w prawdziwej bajce. Ponadto podczas przedstawienia zwracano uwagę na ponadczasowe wartości takie jak dobroć, pracowitość, szacunek dla innych, odróżnianie dobra od zła, wiarę w siebie i spełnianie marzeń . Profesjonalna gra aktorów sprawiła, że był to wspaniale i ciekawie spędzony czas.