logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

Już po raz XXIII Towarzystwo Nasz Dom organizuje ogólnopolską akcję Góra Grosza !

 

W naszej szkole akcja prowadzona była we wszystkich klasach w dniach 07.11.2022 do 20.12.2022r. Koordynatorem akcji był opiekun Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie zbierali monety (od 1 grosza do 5 złotych) do przygotowanych do tego celu pudełek-skarbonek w każdej klasie.

Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym)
i rodzin. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji było działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Podsumowując akcję zebraliśmy w tym roku: 25 zł i 01 gr.

Groszówki wysyłane są przez nas do Towarzystwa Nasz Dom.

DZIĘKUJEMY!

zdrowia3.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates