logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego

oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez trzy wrocławskie organizacje: Fundację Rosa, Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – PomocNasza szkoła od 5 lat bierze udział w projekcie, wysyłając życzenia, uczestnicząc w zajęciach związanych tematycznie z akcją, korzystając z materiałów i pomocy udostępnionych przez fundacje. Ważną część kampanii stanowi edukacja młodzieży szkolnej. Pokazuje, że historia nie musi być nudna – jej treści można przekazać w atrakcyjnej dla młodych ludzi formie, jednocześnie promując dzieje naszego narodu oraz historię ludzi żyjących w czasach drugiej wojny światowej, wykazujących się patriotyczną postawą – osób, które nie chciały zostać bohaterami i wcale się za nich nie uważają, ale narażając swoje zdrowie za walkę o ojczyznę, stały się wzorami do naśladowania. 

szachy_powiat04.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Linki do stron

 

  

 

Free business joomla templates