logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

 

Babcia i Dziadek  każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

 

Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Przedszkolaki  z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi . Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.  Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na  poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dziękujemy  wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie do naszej szkoły. Słowa podziękowania kierujemy również do Pana Jana Kędry – Wójta Gminy Domaradz i  Ks. Dziekana Tadeusza Pikora, którzy uświetnili swoją obecnością naszą uroczystość.

GALERIA: https://drive.google.com/drive/folders/1vSycqNBpDpsjlb5Xaa-E4ulpZNHCWeWs?usp=share_link

 

 

Free business joomla templates