logo2.gif

Co słychać w naszej szkole?

 

Witaj na naszej stronie mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zapraszamy ponownie.

05.02.2013. (wtorek) o godz. 10.oo w hali sportowej Zespołu Szkół w Żurawicy (powiat przemyski) odbył się finał wojewódzki gimnazjady w unihokeju.
W zawodach wzięły udział następujące zespoły z półfinałów wojewódzkich:
Gim. Brzeźnica
Gim. Nr 3 Dębica
Gim. Górki
Gim. Nr 1 Sanok
Gim. Nr 4 Sanok
Gim. Golcowa
Gim. Żurawica
Gim. Sokołów Młp.
Gim. Laszki

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy A, B, C. Zwycięzcy grup wchodzili bezpośredni do grupy mistrzowskiej, drużyny z drugiego miejsca grały o w barażach. Trafiliśmy do grupy A z gimnazjami z Brzeźnicy i Sokołowa Małopolskiego. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z Brzeźnicą, której ulegliśmy 4:0, w meczu z Sokołowem nie mogliśmy przegrać. Po emocjonującej walce pokonaliśmy ich 2:1. Teraz czekaliśmy na korzystne rostrzygnięcie w meczu Brzeźnica-Sokołów, niestety drużyna Brzeźnicy przegrała 0:1 i tym samym nasz udział w finale zakończył się.

Zajęliśmy VII miejsca co i tak dla nas jest dużym sukcesem.

W galerii można zobaczyć fotografie z finału.

W dniu 20 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Bukowsku (pow. sanocki) rozegrano półfinał wojewódzki w unihokeju chłopców w ramach Gimnazjady.
W turnieju wystąpiły drużyny z gimnazjów: 

    • Sanok nr 1
    • Sanok Nr 4
    • Golcowa
    • Iskrzynia
    • Krosno Nr 2
Czytaj więcej: Półfinał wojewódzki w unihokeju chłopców w ramach Gimnazjady

W niedzielę, 2 grudnia 2012 roku w Górnie odbyły się Szachowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Gmin Wiejskich. Zawody te są częścią rozgrywek, które organizuje corocznie Podkarpackie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Rzeszowie w ramach Współzawodnictwa Sportowego Gmin Wiejskich – w tym roku już po raz 15. 

Czytaj więcej: Szachowe Mistrzostwa Województwa Gmin Wiejskich

Bardzo dobry występ drużyny szachistów na finale wojewódzkim 

Po bardzo udanym występie w rejonowych zawodach drużynowych szachiści z golcowskiego gimnazjum wystartowali w etapie wojewódzkim Gimnazjady w szachach drużynowych. Zawody odbyły się w Gimnazjum nr 4 w Krośnie we środę 5 grudnia.Do finałów szachowej Gimnazjady drużyna z Gimnazjum w Golcowej zakwalifikowała się po wygraniu eliminacji rejonowych, obejmujących powiaty: brzozowski, sanocki, leski i bieszczadzki.

Czytaj więcej: Finał Wojewódzki Gimnazjady w Szachach

W dniu 23 listopada w Starej Wsi miały miejsce zawody w unihokeju dziewcząt. Oprócz gospodyń wystąpiły tutaj gimnazjalistki z 4 szkół: Golcowej, Humnisk 2, Orzechówki i Dydni. Ze względu na liczbę drużyn zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z Dydnią 2:2, w drugim pokonaliśmy Humniska 2:1. W trzecim meczu ulegliśmy gospodyniom 1:0, w ostatnim zremisowaliśmy z Orzechówką 1:1. W sumie zajęliśmy dobre II miejsce.

Strona 1 z 2

policjant1.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi partnerzy

  

Free business joomla templates